Cítíte, že je Vaše dítě jiné, řeč nepřichází a Vy s tím chcete začít něco dělat?

Říkají Vám odborníci, že obrázky v komunikaci s Vaším neverbálním dítětem pomohou?

 

Chcete je začít používat, ale netušíte jak?

Ráda Vám ukážu, jak vizuální pomůcky využijete v praxi! Pochopíte, že to není tak těžké, ale hlavně pocítíte, že svému dítěti v komunikaci a orientaci ve světě skutečně pomůžete!

I já jsem byla před lety na začátku.

Můj syn také nemluvil a komunikace s ním
byla NULOVÁ.

Pak mu diagnostikovali dětský autismus a ADHD a všichni odborníci říkali VIZUALIZUJTE! Já jsem ale vůbec nerozuměla tomu, co po mě chtějí. Jejich instrukce jsem ovšem začala plnit, jak nejlépe jsem uměla.
S podporou terapeutky z SPC a ruku v ruce s nekonečným studiem tehdy ještě poměrně malého množství knih jsem začala problematiku pomalu chápat.

A co víc, pozvolna přicházely výsledky i u syna! Bylo to intenzivní období plné tvrdé dřiny, sladkých nadějí i bolestných propadů. Po letech práce ale můžu s radostí říct, jak daleko jsme společně došli. 

Syn chodí do třetí třídy běžné školy. Mluví, projevuje emoce a ze života se už spolu umíme mnohem více radovat.

Rozhodla jsem se své zkušenosti předávat. Chci Vám i dalším rodičům usnadnit cestu, která je už tak sama o sobě složitá. Proto jsem pro Vás napsala eBook

JAK NA VIZUALIZACI A KOMUNIKACI U DĚTÍ S AUTISMEM

aneb
Obrázky jako jedinečný pomocník ve vzájemném porozumění

Naučíte se, kde obrázky čerpat a jak je správně používat. Pochopíte principy obrázkové komunikace a nahlédnete na nejrůznější příklady z praxe.

Podělím se s Vámi o vše, co jsem se za ta léta naučila.

Co Vám eBook přinese?

  • Najdete VYSVĚTLENÍ, PROČ NAŠE AUTISTICKÉ DĚTI NEMLUVÍ nebo nemluví funkčně. Porozumíte tomu, proč jsou z podstaty této diagnózy obrázky tak přínosné.
  • Na mnoha příkladech z praxe UVIDÍTE, jak vizuální pomůcky využijete k VYŘEŠENÍ RŮZNÝCH SITUACÍ.
  • Získáte KONKRÉTNÍ ZDROJE inspirací, ať už jde o nejrůznější weby či knihy o problematice.
  • Jakmile začnete podle rad v eBooku postupovat, sami ZÍSKÁTE CIT PRO SPRÁVNÉ POUŽÍVÁNÍ OBRÁZKŮ.
  • Naučíte se základní principy správné komunikace s dětmi s autismem. VYHNETE SE ZBYTEČNÝM OMYLŮM.

Jak eBook hodnotí jeho čtenáři?

Kéž bych tenhle ebook četla, když jsem začínala pracovat s autistickými dětmi. Tolik by mi pomohl a ukázal směr, jakým se vydat. Ebook jsem přečetla jedním dechem, je plný skvělých tipů a zkušeností. Což oceňuji nejvíce. Není to žádná další "suchá" příručka plná obecných faktů. Naopak je v něm kus srdce a lidskosti, tipy, které jsou vyzkoušené a mnoho inspirace k tomu, jak žít plnohodnotný život plný radosti s autíkem.
Andrea PolanskáAsistent pedagoga
Děkuji Zuzce za odborně napsaná slova z pohledu maminky na možnosti komunikace a „zviditelnění mluvené řeči“ pro děti s poruchou autistického spektra. Na začátku „dlouhé cesty“ je nejtěžší najít „správné boty“. Díky Tvému ebooku bude „cesta v dobrých botách“ pro mnoho rodičů snadnější. Oceňuji sdílení vlastních pomůcek, odkazů na literaturu, webové stránky, e-shopy. Už teď se těším na další pokračování.
Marcela JarolímováSpeciální pedagog
E-book jsem přečetla doslova jedním dechem. Je přehledně strukturovaný, plný úžasných a jednoduše uchopitelných rad a informací, což jistě každý rodič ocení. Přestože doma dítě s autismem nemám, pouze lehce hyperaktivního syna, ráda mnohá doporučení a AHA momenty využiji a uplatním nejen ve své výchově. Díky tomuto e-booku mám daleko lepší vhled do duše dítěte s PAS a věřím, že i pro mou práci jsem si našla spoustu inspirace a porozumění. S vděčností děkuji.
Denisa BalšanováLektorka jógy a autorka motivačních rýmovánek pro děti

Na začátku jsem byla někdo úplně jiný. Pracovala jsem v PR, měla jsem své plány
a myslela jsem si, že řeším opravdové problémy.

Se synem jsem se začala na všechno dívat jinýma očima. Hodně jsem se vzdělávala, protože jsem věděla, že nikdo jiný mu nepomůže víc než já jako máma, která jsem s ním naprostou většinu času.

Rok za rokem to bylo lepší, až jsem zjistila, že dokážu poradit a pomoct i ostatním rodičům dětí s PAS. O věcech, které jsem považovala za zřejmé, najednou zjišťuju, že je každý neví.

A proto jsem tady a ráda poradím i Vám!

Co ještě Vám eBook poskytne?

Čas

Ušetříte čas, který byste jinak museli investovat do nekonečného surfování po internetu a čtení knih. TEN ČAS DÁTE SVÉMU DÍTĚTI.

Úspory

I ty knihy a návštěvy specialistů něco stojí. Informace k tématu snadno získáte tady a za ušetřené peníze raději vyrazte na výlet.

Blízkost

Přiblížíte se svému dítěti, začnete komunikovat. NAPOJÍTE SE NA SEBE NAVZÁJEM a Váš vztah se markantně zlepší.

Jistotu

Opustí Vás nemilé pocity vlastní bezmoci. Už nebudete tápat v tom, co dělat a jak. Budete se cítit jistě v kramflecích. POCIT K NEZAPLACENÍ.

Usnadnění cesty

Vyhnete se zbytečným omylům, které se dějí z nevědomosti. Mé zkušenosti Vás povedou bezpečně, aniž byste museli zažívat pokus-omyl.

Zážitky

Lepší komunikaci - se slovy či bez nich. Budete si rozumět a odstraníte řadu afektů. A hlavně si užijete NEPŘENOSNOU EUFORII Z POKROKŮ!

Stále váháte, v čem je právě tento eBook
pro Vás tak výhodný?

V čem se liší od knih z oboru, co jsou na trhu?
Je to jednoduché. Nabízí totiž magickou kombinaci:

nepřenosné rodičovské zkušenosti 
&
informovanost
podpořenou četným
studiem a konzultacemi

Kolik to bude stát?

Osm let svého seberozvoje, tápání i radosti, smíchu i pláče jsem ocenila na 490 Kč.

Pro Vás je to nejen spousta ušetřeného času, nervů i slz, ale i příslib naděje, že to může být lepší. Z mého neverbálního chlapečka s těžkou symptomatikou se vyklubal šikovný žák běžné ZŠ, který ze všeho nejraději sedí v ranním kruhu a POVÍDÁ dětem, co zažil o víkendu:-)

Každý jsme jiný a máme různá očekávání. Může se stát i to, že po otevření eBooku nenajdete, co jste hledali. V takovém případě mi to sdělte a já Vám bez otázek vrátím Vaše peníze. Máte na to celkem 30 dní ode dne zakoupení eBooku.


K eBooku Vám do balíčku přidám také následující TŘI BONUSY. Věřím, že Vás potěší!

Tahák do začátků je tu pro všechny z Vás, kteří se nechcete v praxi prokousávat znovu eBookem, abyste našli ty správné konkrétní rady do začátků.

Tady je najdete hezky krok za krokem.

 

Video, na kterém uvidíte, jak vypadá čtení v piktogramech.

A také jak vypadá radost dítěte, které, byť nemluví, rozumí:-)

 

Praktický průvodce, který s Vaším dítětem půjde tam, kde jej ještě tolik neznají.

Nabízí ucelenou formu všech podstatných informací, které by měli noví pečující o Vašem synovi či dceři vědět.

Využijete jej ve škole, školce, na táboře či v herně…stačí jen vyplnit a vytisknout:-)

Připraveni pustit se do práce?
Připraveni na velké momenty s Vaším dítětem?
Pak se odhodlejte a jděte do toho!